dotacje-ue

Warunki współpracy

Warunki współpracy

Zapytania ofertowe można kierować do nas za pomocą poczty elektronicznej (adresy handlowców podane są w części Kontakt), telefonicznie jak również za pomocą faksu.

Dla stałych klientów oferujemy również możliwość składania zamówień przez telefon. Materiał z naszej firmy może być dostarczony do klienta za pośrednictwem firm przewozowych, naszym transportem za odpowiednią opłatą uzgodnioną wcześniej telefonicznie i potwierdzoną przez klienta na zamówieniu lub odebrany z naszego magazynu bezpośrednio przez klienta własnym transportem.

Warunki płatności czyli cenę oraz termin płatności muszą być uzgodnione przed wysłaniem zamówienia do naszej firmy. Klient potwierdza postawione przez nas warunki płatności na zamówieniu. Dla klientów rozpoczynających z nami współpracę proponujemy pierwsze trzy transakcje z płatnością w formie gotówki, przedpłaty lub płatności czekiem potwierdzonym.

Nasza firma udziela naszym stałym klientom dogodnych terminów płatności (nawet do 60 dni).

Adres

 
ul. Żwirki i Wigury 56d
43-190 Mikołów
 
 
tel. 32 32 60 050
kom. 603 280 279
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Mapa

Mapa

Aplikacja mobilna

Obserwuj nas

Kalkulator wagi materiału