Firma DBN Spółka z o.o. powstała we wrześniu 1995r. Pierwotnie jej nazwa brzmiała Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "dBN" i działała na rynku jako spółka cywilna dwóch osób.

W grudniu 2001r. firma została przekształcona w spółkę prawa handlowego o nazwie DBN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zajmującą się głównie handlem wyrobami hutniczymi w postaci półproduktów ze stali jakościowej. 

Duże zaangażowanie zespołu ludzi, doświadczenie i stałe podnoszenie wiedzy a także nieustające działania dla podniesienia jakości pracy, usług i obsługi, zaowocowało gronem stałych klientów, które staramy się ciągle poszerzać.

Kapitał spółki wynosi 166,300 PLN.
Firma wdrożyła nowoczesny informatyczny system zarządzania, system zarządzania kontaktami z klientem. W roku 2005 wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000, oraz potwierdzony certyfikatem, system zarządzania i nadzoru nad przenoszeniem oznakowań materiałów. Firma otrzymała w 2004, 2005, 2008 i 2013 roku prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu, przyznawany najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom.

Oferta

 Wyroby hutnicze - stal jakościowa

Jesteśmy znaczącym regionalnym i krajowym dostawcą wysokiej jakości stali w postaci półproduktów dla firm i zakładów przemysłowych. Bogata oferta magazynowa towarów, oraz duża baza informacyjna dotycząca towarów w upłynnieniach w całej Polsce pozwala nam na realizację każdego zamówienia naszych klientów dotyczącego stali gatunkowych. Wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów handlowych służy pomocą w każdym przypadku. Od roku 2000 współpracujemy bezpośrednio z dostawcami materiałów hutniczych z Czech, Słowacji, Niemiec i Francji co pozwoliło nam na dalsze rozszerzenie naszej oferty.


Zapraszamy do współpracy.
DBN Sp. z o.o.

Adres

 
ul. Żwirki i Wigury 56d
43-190 Mikołów
 
 
tel. 32 32 60 050
kom. 603 280 279
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Mapa

Mapa

Aplikacja mobilna

Kalkulator wagi materiału